Diskuzní fórum

Nástěnka

 
 

Pokud máte nějaké otázky týkající se naší práce a profese ptejte se, rádi vám poradíme...

Zde vložíte nový dotaz.

dotaz

Prosím od koho jsou tyto věci ke stažení, potřeboval bych to vědět k absolventské práci. Tabulky pro sběr dendrometrických údajů: 1. Hodnocení stavu stromů - (xls tabulka) 2. Metodika hodnocení stavu stromů - (PDF) děkuji za odpověď

Tyto materiály sestavila Ingrid Kochová.

WORKSHOP BUK

Zajímalo by mě, kde je možné získat podrobnější informace a nových postupech realizovaných při péči o dominantní školní buk. děkuji gg

Veškeré informace je možné získat od kteréhokoliv z lektorů  v kabinetu arboristiky.
jk

Jak používat diskuzní fórum?

K čemu slouží diskuzní fórum jak se používá?

Diskuzní fórum je nová služba pro studenty Arboristiky na Mělníku. Mohou se zde vkládat dotazy týkající se přímo vyuky Arboristického bloku, venkovních cvičení a termínů zápočtů. Slouží také pro diskuze na odborná témata týkající se vyuky. Po kliknutí na zelený nápis "nový dotaz" můžete psát příspěvek.
jk

8. STUDENTSKÁ KONFERENCE

Ve dnech 7. a 8. prosince 2017 se konala 8. Studentská arboristická konference v aule školy, kterou zahájila ředitelka České zahradnické akademie, Ing. Anna Richterová. Na konferenci dále vystoupili: Dušan Netolický, Aleš Kurz, Jiří Včelák, Ing. Zdena Koberová z AOPK, Ondřej Sedláček Ing. Martin Vlasák, Ph.D. a další arboristé.

více >>>


Přednáška - Jak žijí rostliny v tropech

Dne 11. října 2017 se ve školní aule konala přednáška s názvem: Jak žijí rostliny v tropech, kterou přednesl RNDr. Jan Ponert z Botanické zahrady hlavního města Prahy.

více >>>


Workshop stromolezectví - Mark Bridge

5. října 2017 proběhne na ČZA Mělník celodenní seminář s teoretickým výkladem a praktickými ukázkami v terénu.

více >>>


Starší novinky...

 
 
 
Veškerá práva vyhrazena ® www.zas-me.cz, 2010 Stránky vytvořil - Libor Slavík, www.internetove-studio.cz